בר מצווה בכותל המערבי בירושלים

להגיע לאירוע שלכם כמו אורחים

בואו לחגוג בר מצווה בכותל המערבי

 

עם הפקה מסודרת מהבוקר ועד לסיום היום במסעדה

 

חגיגת בר מצווה מסמל את השינוי המהותי שהילד עובר מילדות לבגרות בו הוא לומד כיצד להניח תפילין, מכיר את הפרשה שאותו צריך להקריא ומתכונן לקראת העליה לתורה. אנו בחברת גפן אירועים נלווה אותכם לאורך כל הדרך ונתרגש איתכם יחד.  חברת גפן הינה חברת הפקת אירועים אשר מתכננת לכם חגיגת בר מצווה בכותל או בת מצווה בירושלים שלא תשכח לעוד הרבה שנים רבות. יום השמחה מתחיל בארוחת בוקר מפנקת אשר מיקומה ניתן לבחירה. אחרי שהבטן מלאה יוצאים לתהלוכת בר מצווה אל עבר הכותל המערבי המלווה בצוות המתופפים המוכשר שלנו ומפריחים בלונים. לאחר מכן ממשיכים אל טקס דתי מרגש בו הופך הילד הקטן לנער מן המניין, לאחר הטקס חתן בר המצווה לוקח חלק בסדנת כתיבת סת"ם ונסיים את היום המרגש במסעדה. יש להדגיש כי כל היום המרגש והחוויתי הזה מתועד ומצולם ולכל המוזמנים תיהיה מזכרת יפה מאירוע גדול.

 

למידע על טיול בר מצווה בישראל לחצו כאן

השאירו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם


Please leave this field empty.

ארוחת בוקר

בדרך לכותל

אנו ממליצים לעצור לארוחת בוקר בשטח, במקומות ייעודיים, עם נופים מדהימים.

פארק קנדה - לטרון / יער בן שמן

האוטובוס מגיע, האורחים יורדים, והצוות שלנו כבר הכין הכל…

הפקת בר מצווה בכותל עם גפן אירועים כוללת את כל הדרוש לאירוע מוצלח גם אם הוא נערך בשטח. היום מתחיל מהרגע שהאורחים עולים לאוטובוס וממשיך כאשר האמן עושה "פתיחה" מיוחדת לחתן בר המצווה. משם ניגשים כולם לשולחנות שכבר ערוכים בתפריט ייחודי של GEFEN EVENTS.

אנחנו דואגים שהשולחנות יהיו מעוצבים ואנשי הצוות שלנו יהיו צמודים לכל שולחן. אנו רואים בשירות איכותי כבסיס להצלחת האירוע ומתוך כך מקפידים על נגישות מלאה לאורחים ושירות ללא פשרות. יום גדול של חגיגת בר מצווה בכותל מתחיל כאן! 

ארוחות בוקר במלון

כשבוחרים בגפן אירועים כחברה שתהיה אחראית על הפקת בר מצווה בירושלים דעו שיש לכם אינספור אלטרנטיבות לאורך כל היום. קיימת אפשרות שבדרך לכותל ארוחת הבוקר תהיה באחד מבתי הקפה האותנטיים שבירושלים, או באחד מבתי המלונות הפזורים בכניסה לעיר. אפשרות זאת מתאימה במיוחד לימות החורף הקרים. גפן אירועים מוצאים פתרון לכל בעיה כך שניתן לחגוג בר מצווה בכותל בכל עונות השנה.

תהלוכת בר מצווה

הגיע הזמן להיכנס לאווירה!!
תהלוכת בר מצווה

אחרי שאכלנו ואנחנו מוכנים לחגיגה נתחיל עם קול תקיעת השופר, כאשר האמן פותח את הלבבות עם "שמע ישראל" מיוחד. אחרי אות הפתיחה מתווספים לחגיגה מתופפים, שופרות, חופה לבנה, ומתחילים לעשות שמח לכבוד חתן בר המצווה הנרגש. אמן/פייטן מקצועי מתלווה לטקס התהלוכה, תופס את הדודה הנבוכה, ואת הסבא, ודואג שכולם יזיעו היטב 🙂
אנחנו נדאג לכל אביזרי השמחה ונחלק לילדים בתהלוכה קשקושים כמו רעשנים, שרשראות הוואי, כובעים מגניבים ועוד… זאת רק ההתחלה של חגיגת בר מצווה מרגשת בירושלים בירתנו.

הפרחת בלונים

שלב התהלוכה בחגיגת בר המצווה הוא רגע מיוחד בו אנו מחלקים טושים לאורחים שכותבים כל אחד את המשאלה שלו לחתן בר המצווה. במהלך התהלוכה עוצרים סופרים יחד  13..12…11…7…6…3…2…1… מפריחים את הבלונים שיהיו בצבעי לבן ותכלת לקול תקיעות השופר. חגיגת בר מצווה בכותל עם גפן אירועים הופכת לחוויה מלאת רגשות שיהיה קשה לשכוח.

טקס הנחת תפילין

ועליה לתורה בכותל
טקס הנחת תפילין ועליה לתורה בכותל

טקס הנחת התפילין בכותל נעשה בליווי צמוד של מדריך בר מצווה מקצועי. המדריך נותן ביטחון לחתן בר המצווה ומלווה אותו לאורך כל הטקס, הרי כל הורה יודע כי זה רגע מלחיץ. חגיגת בר מצווה בכותל דורשת ארגון לוגיסטי ובירוקרטי רחב, אנחנו מטפלים בהכל ודואגים לשמור מקום ולהכין הכל מבעוד מועד כדי שחגיגת בר המצווה בכותל תהיה מוצלחת. אנו שומרים מקום במיוחד בשבילכם סמוך למחיצה (אמא צמודה לילד), ודואגים למים ושמשיות לרווחת האורחים. את ספר התורה נוציא מחדר מיוחד שנמצא בקשת ווילסון ובו יותר מ-150 ספרי תורה פעילים !!

מקומות נוספים לטקס

ניתן לבצע את טקס הנחת התפילין במקומות נוספים בסביבות הכותל.

כגון בית כנסת "יוחנן בן זכאי" שנמצא ברובע היהודי בדרך לכותל, ועוד.

ישנם עוד מגוון בתי כנסת ומקומות שונים לעריכת הטקס, לפרטים נוספים צור קשר ונתאים את המקום המושלם עבורכם.

להשארת פרטים לחץ כאן

כתיבת סת”ם

אטרקציה ייחודית במנהרות הכותל
"תמונה אחת שווה אלף מילים"
X
השארת פרטים מהירה


Please leave this field empty.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call